Čas na serveru 10:49:36

Josef Písecký (Liška)
Zátoka Robinsonova

Id: 85519

Zátoka Robinsonova

  •  / Zátoka Robinsonova / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr plátna 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1916x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 67