Čas na serveru 05:53:51

Josef Považan
Harmonie

Id: 293902

Harmonie

  •  / Harmonie / Josef Považan
  •  / Harmonie / Josef Považan
  •  / Harmonie / Josef Považan
  •  / Harmonie / Josef Považan

kombinovaná technika/dřevo/zlato/papír/olej, rozměr koláže 34,5 x 24 cm, rozměr celého objektu 69 x 59 cm, značeno a číslováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1914x

Vyvolávací cena:

13 000