Čas na serveru 14:08:31

Josef Procházka
Barevný podzim

Id: 47103

Barevný podzim

  •  / Barevný podzim / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2916x

Vyvolávací cena:

20 100