Čas na serveru 15:21:47

Josef Procházka
Cesta krajinou

Id: 347

Cesta krajinou

  •  / Cesta krajinou / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr plátna 18 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, na seschlém rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 2875x

Vyvolávací cena:

9 500