Čas na serveru 14:15:28

Josef Procházka
Chaloupky na břehu

Id: 224012

Chaloupky na břehu

  •  / Chaloupky na břehu / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, jedná se o autorovu ranou práci z konce třicátých let,po

zobrazeno: 1944x

Vyvolávací cena:
4 800

39 000

Příhozy: 53