Čas na serveru 15:39:07

Josef Procházka
Jarní tání

Id: 135002

Jarní tání

  •  / Jarní tání / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1251x

Vyvolávací cena:
18 000

42 000