Čas na serveru 14:21:33

Josef Procházka
Kočovníci

Id: 113212

Kočovníci

  •  / Kočovníci / Josef Procházka

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2469x

Vyvolávací cena:
4 800

27 000