Čas na serveru 14:35:58

Josef Procházka
Konec zimy

Id: 111404

Konec zimy

  •  / Konec zimy / Josef Procházka

olej/plátno, karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1777x

Vyvolávací cena:

28 000