Čas na serveru 11:21:35

Josef Procházka
Krajina od Sedlčan

Id: 86103

Krajina od Sedlčan

  •  / Krajina od Sedlčan / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 6143x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 52