Čas na serveru 06:44:34

Josef Procházka
Krajina od Sedlčan

Id: 86103

Krajina od Sedlčan

  •  / Krajina od Sedlčan / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4468x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 52