Čas na serveru 00:58:30

Josef Procházka
Krajina u Barchovic

Id: 667

Krajina u Barchovic

  •  / Krajina u Barchovic / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr plátna 57 x 94 cm, signováno vpravo dole, původní stav, velmi dekorativní adjustace

zobrazeno: 4193x

Vyvolávací cena:
25 000

48 000