Čas na serveru 15:07:46

Josef Procházka
Krajina u vody

Id: 251602

Krajina u vody

  •  / Krajina u vody / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 50 cm,značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 3354x

Vyvolávací cena:
4 200

38 100

Příhozy: 54