Čas na serveru 10:32:46

Josef Procházka
Kytice

Id: 161

Kytice

  •  / Kytice / Josef Procházka
  •  / Kytice / Josef Procházka
  •  / Kytice / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr plátna 95 x 57 cm, signováno LD, původní stav, lehce zvlněné plátno, zažloutlý povrch

zobrazeno: 4624x

Vyvolávací cena:
10 000

14 000