Čas na serveru 03:34:05

Josef Procházka
Lesní potok

Id: 113901

Lesní potok

  •  / Lesní potok / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 95 x 120 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 146 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 6551x

Vyvolávací cena:
12 000

161 000

Účastníci: 19

Příhozy: 107