Čas na serveru 14:27:27

Josef Procházka
Letní den

Id: 132117

Letní den

  •  / Letní den / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám

zobrazeno: 1890x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 53