Čas na serveru 07:01:40

Josef Procházka
Léto na potoce

Id: 115120

Léto na potoce

  •  / Léto na potoce / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav, PO

zobrazeno: 3053x

Vyvolávací cena:

42 000