Čas na serveru 12:30:11

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Procházka
Na břehu rybníka

Id: 47101

Na břehu rybníka

  •  / Na břehu rybníka / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1942x

Vyvolávací cena:
16 500

82 000

Příhozy: 64