Čas na serveru 13:23:19

Josef Procházka
Na cestě pod stromy

Id: 246301

Na cestě pod stromy

  •  / Na cestě pod stromy / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 90 x 76 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3977x

Vyvolávací cena:

110 000

Účastníci: 23

Příhozy: 50