Čas na serveru 02:39:00

Josef Procházka
Na lesní pěšince

Id: 111002

Na lesní pěšince

  •  / Na lesní pěšince / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 25 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu, na zadní straně autorovo razítko

zobrazeno: 2700x

Vyvolávací cena:

37 000