Čas na serveru 10:01:14

Josef Procházka
Na pastvě

Id: 356201

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3450x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 56