Čas na serveru 14:51:49

Josef Procházka
Na říčním břehu

Id: 272901

Na říčním břehu

  •  / Na říčním břehu / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 15,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 994x

Vyvolávací cena:
3 800

15 000