Čas na serveru 15:37:44

Josef Procházka
Na rybách

Id: 296

Na rybách

  •  / Na rybách / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 40, obraz i starý dubový rám v perfektním stavu

zobrazeno: 4848x

Vyvolávací cena:
19 000

35 000