Čas na serveru 19:10:17

Josef Procházka
Na soutoku

Id: 852

Na soutoku

  •  / Na soutoku / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr plátna 57 x 94 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5687x

Vyvolávací cena:
9 500

57 000

Příhozy: 58