Čas na serveru 14:09:12

Josef Procházka
Na vesnickém potůčku

Id: 279901

Na vesnickém potůčku

  •  / Na vesnickém potůčku / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 7126x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 62