Čas na serveru 14:34:42

Josef Procházka
Pod borovicemi

Id: 90032

Pod borovicemi

  •  / Pod borovicemi / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 30,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav, PO

zobrazeno: 2474x

Vyvolávací cena:

39 000