Čas na serveru 00:54:04

Josef Procházka
Podzim

Id: 456803

Podzim

  •  / Podzim / Josef Procházka
  •  / Podzim / Josef Procházka
  •  / Podzim / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 3343x

Vyvolávací cena:
7 500

60 000

Příhozy: 57