Čas na serveru 11:17:29

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 1549

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5899x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 52