Čas na serveru 15:18:11

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 113211

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2689x

Vyvolávací cena:
6 000

56 002

Příhozy: 66