Čas na serveru 01:01:35

Josef Procházka
Podzimní odpoledne

Id: 115119

Podzimní odpoledne

  •  / Podzimní odpoledne / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav, PO

zobrazeno: 3417x

Vyvolávací cena:

34 000