Čas na serveru 06:06:43

Josef Procházka
Podzimní pastva

Id: 129103

Podzimní pastva

  •  / Podzimní pastva / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 9775x

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Příhozy: 63