Čas na serveru 11:48:38

Josef Procházka
Podzimní pastva

Id: 129103

Podzimní pastva

  •  / Podzimní pastva / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 1922x

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

2018,05-1,14,20,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 63