Čas na serveru 10:08:58

Josef Procházka
Podzimní rybník

Id: 160204

Podzimní rybník

  •  / Podzimní rybník / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr 17,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2139x

Vyvolávací cena:

26 100