Čas na serveru 22:33:21

Josef Procházka
Podzimní vesnička

Id: 1767

Podzimní vesnička

  •  / Podzimní vesnička / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2905x

Vyvolávací cena:

18 000