Čas na serveru 14:12:36

Josef Procházka
Podzimní zastavení

Id: 237312

Podzimní zastavení

  •  / Podzimní zastavení / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

zobrazeno: 2505x

Vyvolávací cena:

130 000

Příhozy: 53