Čas na serveru 14:59:57

Josef Procházka
Pozdní podzim

Id: 255402

Pozdní podzim

  •  / Pozdní podzim / Josef Procházka

olej/deska, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování

zobrazeno: 10633x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 73