Čas na serveru 11:42:14

Josef Procházka
Prosluněný den

Id: 47102

Prosluněný den

  •  / Prosluněný den / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 3909x

Vyvolávací cena:
16 500

65 000