Čas na serveru 05:55:09

Josef Procházka
U břehu Sázavy

Id: 1733

U břehu Sázavy

  •  / U břehu Sázavy / Josef Procházka

olej/sololit, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 4024x

Vyvolávací cena:
7 500

36 000