Čas na serveru 18:09:05

Josef Procházka
U Stříbrné Skalice

Id: 128601

U Stříbrné Skalice

  •  / U Stříbrné Skalice / Josef Procházka

olej/karton, rozměr 35,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby, původní stav

zobrazeno: 3782x

Vyvolávací cena:
6 000

22 000