Čas na serveru 14:42:51

Josef Procházka
U vody

Id: 157

U vody

  •  / U vody / Josef Procházka
  •  / U vody / Josef Procházka
  •  / U vody / Josef Procházka

olej/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno PD, datováno ´40, původní stav, zažloutlý lak, dekorativní rám

zobrazeno: 4842x

Vyvolávací cena:
12 000

18 000