Čas na serveru 02:07:36

Josef Procházka
U zamrzlého rybníka

Id: 207301

U zamrzlého rybníka

  •  / U zamrzlého rybníka / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr cca 50 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 494x

Vyvolávací cena:
6 000

25 000

2019,10-1,09,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu