Čas na serveru 19:06:29

Josef Procházka
U zamrzlého rybníka

Id: 207301

U zamrzlého rybníka

  •  / U zamrzlého rybníka / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr cca 50 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 2194x

Vyvolávací cena:
6 000

50 000

Příhozy: 50