Čas na serveru 15:50:05

Josef Procházka
Uvozovou cestou

Id: 102804

Uvozovou cestou

  •  / Uvozovou cestou / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 4705x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 51