Čas na serveru 05:21:31

Josef Procházka
Večer na Lužnici

Id: 184315

Večer na Lužnici

  •  / Večer na Lužnici / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba ve spodní části otlačena

zobrazeno: 2355x

Vyvolávací cena:
3 800

21 000