Čas na serveru 08:06:46

Josef Procházka
Zarostlý rybník

Id: 144301

Zarostlý rybník

  •  / Zarostlý rybník / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1888x

Vyvolávací cena:

13 500