Čas na serveru 14:58:53

Josef Procházka
Zasněžený podvečer

Id: 304504

Zasněžený podvečer

  •  / Zasněžený podvečer / Josef Procházka

olej/karton, rozměr 24 x 39 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 7434x

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Účastníci: 19