Čas na serveru 15:43:17

Josef Procházka
Zimní nálada

Id: 90033

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 31 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav, PO

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 71