Čas na serveru 08:29:34

Josef Pýcha
Ulička

Id: 26107

Ulička

  •  / Ulička / Josef Pýcha
  •  / Ulička / Josef Pýcha
  •  / Ulička / Josef Pýcha

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1527x

Vyvolávací cena:
500

1 600