Čas na serveru 13:27:22

Josef Pýcha
Ulička

Id: 26107

Ulička

  •  / Ulička / Josef Pýcha
  •  / Ulička / Josef Pýcha
  •  / Ulička / Josef Pýcha

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1888x

Vyvolávací cena:
500

1 600