Čas na serveru 19:02:02

Josef Rataj
Amor

Id: 478102

Amor

  •  / Amor / Josef Rataj
  •  / Amor / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 130 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2328x

Vyvolávací cena:
12 500

220 000

Příhozy: 110