Čas na serveru 20:58:00

Josef Rataj
Amor

Id: 489102

Amor

  •  / Amor / Josef Rataj
  •  / Amor / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1287x

Vyvolávací cena:
12 500

155 000

Příhozy: 71