Čas na serveru 17:02:08

Josef Rataj
Amor

Id: 489102

Amor

  •  / Amor / Josef Rataj
  •  / Amor / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 372x

Vyvolávací cena:
12 500

65 000

2024,03-1,05,21,21,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu