Čas na serveru 05:04:53

Josef Rataj
Bart

Id: 478101

Bart

  •  / Bart / Josef Rataj
  •  / Bart / Josef Rataj
  •  / Bart / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1195x

Vyvolávací cena:
9 500

97 000

Příhozy: 72