Čas na serveru 05:38:11

Josef Rataj
Basquiat

Id: 508501

Basquiat

  •  / Basquiat / Josef Rataj
  •  / Basquiat / Josef Rataj
  •  / Basquiat / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 130 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, po

zobrazeno: 716x

Vyvolávací cena:
12 500

61 000

2024,06-1,24,21,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu