Čas na serveru 14:40:03

Josef Rataj
Brigitte Bardot

Id: 422403

Brigitte Bardot

  •  / Brigitte Bardot / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 3183x

Vyvolávací cena:
12 500

130 000

Příhozy: 96