Čas na serveru 06:25:22

Josef Rataj
Homer

Id: 489101

Homer

  •  / Homer / Josef Rataj
  •  / Homer / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 3624x

Vyvolávací cena:
11 000

98 000

Příhozy: 72